loading

Najbliższym Zduńskiej Woli Autoryzowanym Dealerem Opla jest BSP Sp. z o.o., duży łódzki salon i ASO. Na ile samochód marki OPEL wpisuje się w realia życia w Zduńskiej Woli? Czy warto jechać na serwis lub po nowego / używanego Opla do BSP?

 

OPEL BSP Sp. z o.o. - Autoryzowany Dealer

tel. 42 684 40 01

Łódź, ul. Pabianicka 94/96

tel. 44 307 00 60

Piotrków Tryb., Gen. Wł. Sikorskiego 50

Co oferujemy?

Autoryzacja OPEL i Chevrolet • Samochody nowe i używane • Osobowe i dostawcze • Serwis mechaniczny i blacharsko-lakierniczy • SKP Stacja Kontroli Pojazdów • Części i akcesoria • Kredyt, leasing, ubezpieczenia • Wynajem długoterminowy samochodów.

Obsługujemy klientów detalicznych oraz b2b - osoby z działalnością gospodarczą.

Oferty specjalne Promocje Auta nowe od ręki

 

 

Czy samochód OPEL to dobry wybór dla mieszkańca Zduńskiej Woli?

Nowy SUV Opel od ręki w salonie

100+ samochodów do odbioru od ręki z BSP. Na fot. nowy SUV Opel Grandland PHEV, na drugim planie Corsa F. Gama SUV-ów Opla obejmuje również mniejszego Crosslanda i Mokkę. Zobacz listę samochodów osobowych od ręki oraz dostawczych dmc 3,5t.

Skoro Opel nie ma już salonu w Zduńskiej, czy nadal jest marką popularną i czy wycieczka do Łodzi po Opla jest warta zachodu?

Opel pozostaje marką value for money, czyli pośrodku skali 'od economy do luxury'. Dostajesz nowoczesny, dobrze zaprojektowany samochód, wykonany z jakościowych materiałów, w atrakcyjnej cenie. Te wartości powinny znajdować zrozumienie w społeczności Zduńskiej Woli i sprawdzać się w codziennej jeździe po Wysoczyźnie Łaskiej.

Wiele większych niż Zduńska Wola (42 tysięcy mieszkańców) miast Polski, nie ma obecnie ASO Opla. Dlaczego - tłumaczymy w dalszej części artykułu.

Dojazd ze Zduńskiej Woli do BSP to ok. 40 minut; uważamy że warto podjechać po nowy, czy używany samochód. Co do serwisu - klienci detaliczni rzadziej dziś jeżdżą do serwisu - raz, dwa razy w roku nie powinno być problemem. BSP zlokalizowane jest na południowych flankach Łodzi - tym łatwiejszy dojazd ze Zduńskiej.

 

Samochody dostawcze Opel dmc 3,5 t, zabudowa półki Vivaro C

Masz działalność gospodarczą? Zamów dostawczego Opla dmc 3,5 t. + zabudowę, jak prezentowane na fot. półki i regały. Gama dostawczych Opli to duże Movano, średnie Vivaro (fot.) oraz wyrośnięte Combo Cargo (odmiana towarowa) i Combo Life (odmiana rodzinno-firmowa).

 

ASO Opel autoryzowany serwis

Serwis BSP - mamy autoryzację OPEL i CHEVROLET. Na fot. z 2020 r. od lewej Opel Vivaro C, Opel Meriva B, Peugeot 206, Opel Astra IV SportsTourer, Opel Combo Life, Chevrolet Aveo, Opel Astra IV Sedan.

Umów się na serwis

 

Opel auta używane salonowe

Sprawdzone samochody używane z BSP. Dominuje Opel, ale też Chevrolet (dopóki w Europie sprzedawano Cheviego, byliśmy dealerem), oraz inne renomowane marki, jak Volvo. Większość aut używanych pochodzi z odkupu - klienci zamienili je na nowe Ople ;)

Samochody używane

 

Którą z dwóch lokalizacji BSP wybrać, jadąc ze Zduńskiej Woli?

BSP ma dwie stacje dealerskie - w Łodzi i w Piotrkowie Trybunalskim. Jeśli mieszkasz w Zduńskiej Woli, proponujemy łódzką lokalizację, bo:

  • jest bliżej - do BSP w Łodzi, przez Łask, jest 44,2 km. Do Piotrkowa przez Karsznice, trasa ma 60,3 km
  • w naszej głównej lokalizacji jest dodatkowo SKP - urzędowa stacja kontroli pojazdów, oraz serwis blacharsko-lakierniczy
  • skład samochodów nowych również jest w głównej placówce, można obejrzeć wybrany egzemplarz
  • lepszy dostęp do samochodów demo, szczególnie do modeli takich jak Opel Zafira Life, Insignia Sports Tourer czy Vivaro Kombi
  • w celu likwidacji szkód komunikacyjnych, zapraszamy do ASO w Łodzi lub do serwisu do Piotrkowa
  • w obydwu lokalizacjach możesz wykupić lub przedłużyć polisę ubezpieczeniową oraz skorzystać z oferty finansowania (kredyt, leasing) przy zakupie samochodu nowego lub używanego

Wyszukiwarka dealerów na stronie importera - firmy Opel Polska - również wskazuje na główny punkt dealerski BSP:

Wyszukiwarka dealerów Opel propozycja dla Zduńskiej Woli

Wyszukiwarka dealerów na stronie Opel Polska wskazuje BSP jako stację dealerską najbliższą Zduńskiej Woli.

 

Firma Trako, dotychczasowy dealer Opla w Zduńskiej Woli, pozostaje aktywna, ale już bez autoryzacji Opel. Dlaczego właściciel zdecydował się na niezależność?

Biznes dealerski w Polsce jest dziś mniej opłacalny, niż w latach dziewięćdziesiątych, dwutysięcznych, a nawet nastych XXI wieku. Wyśrubowane normy emisji (droższe samochody), rosnące koszty pracy i u poddostawców - odbijają się na marżach salonu i serwisu samochodowego, które szczególnie w latach 2018-2020 schudły wyraźnie. Biznes "spina się" dealerom o odpowiednio dużej skali działania i ze zdywersyfikowanym ryzykiem, np. obsługującym nie tylko klientów detalicznych, ale również działalności gospodarcze i floty. W praktyce - dealerom z dużych miast.

Niektórym salonom i serwisom bardziej opłacało się sprzedać ziemię, na której stoi stacja dealerska, niż kontynuować prowadzenie biznesu. Starzenie się społeczeństwa, ewolucja paradygmatu ekonomicznego, czy skutki lockdownów, tylko pogłębiają opisaną tendencję.

Do góry