loading

ASO Opel Skierniewice

Piękna Dolina Rawki bez własnego dealera Opla! Zapraszamy do OPEL BSP - nadochodzi czas dużych dealerów, a dla klientów - lepszych cen. Duży wybór samochodów nowych i używanych, przystępne ceny serwisu, szybka dostawa części i akcesoriów. Tego nie mają mali dealerzy. Również auta dostawcze i zabudowy - ze Skierniewic do BSP - umów wizytę, rzuć okiem na mapę poniżej.

 

OPEL BSP Sp. z o.o. - Autoryzowany Dealer

tel. 42 684 40 01

Łódź, ul. Pabianicka 94/96

tel. 44 307 00 60

Piotrków Tryb., Gen. Wł. Sikorskiego 50

Co oferujemy?

Autoryzacja OPEL i Chevrolet • Samochody nowe i używane • Auta osobowe i dostawcze dmc 3.5t • Autoryzowana stacja obsługi (ASO) - mechanika, diagnostyka i blacharstwo-lakiernictwo • SKP, urzędowa Stacja Kontroli Pojazdów • Oryginalne części i akcesoria • Kredyt, leasing, ubezpieczenia • Wynajem długoterminowy pojazdów Opel (abonament)

Polecamy się klientom prywatnym, jak i przedsiębiorcom (jednoosobowa działalność gospodarcza, małe i średnie firmy).

Oferty tygodnia Wyprzedaże Nowe samochody od ręki

 

 

Jak OPEL sprawdza się w Skierniewicach i Dolinie Rawki?

Salonowy SUV Opel Grandland

100+ samochodów do odbioru od ręki z BSP. Na fot. nowy SUV Opel Grandland. Gama SUV-ów Opla obejmuje również mniejszego Crosslanda i Mokkę. Zobacz listę aut osobowych od ręki oraz dostawczych dmc 3,5t.

Marka Opel utrzymuje się w towarzystwie tych najpopularniejszych w Polsce. Spodziewaj się dobrej dostępności części zamiennych. Wśród top czterech marek w Polsce są też marki premium, w ich przypadku ceny serwisu mogą rzucić na kolana. U Opla serwis jest po prostu... przystępny cenowo, nawet w autoryzowanej stacji obsługi.

Nasza marka kontynuuje tradycje value for money, czyli pośrodku skali 'od economy do luxury'. Dostajesz nowoczesny samochód o przemyślanej konstrukcji, wykonany z wysokiej jakości materiałów, w korzystnej cenie. Te wartości, myślimy, znajdą zrozumienie w społeczności Skierniewic i Bolimowa.

Czy do Skierniewic, miasta niegdyś wojewódzkiego, wróci autoryzowany salon-serwis Opla? Jest to możliwe, gdy wyłoni się nowa motoryzacyjna rzeczywistość, na przykład prostsze i tańsze zarówno dla klientów, jak i dealer operatorów, serwisy samochodów elektrycznych. Przy dominującym póki co napędzie spalinowym, uważamy, że dealerzy będą się jednak koncentrować w aglomeracjach. Dlatego zapraszamy ze Skierniewic do Łodzi.

 

Samochody dostawcze Opel dmc 3,5 t, zabudowa półki Vivaro C

Masz firmę? Zamów użytkowego Opla dmc 3,5 t. + zabudowę, jak pokazane na fot. półki i regały. Gama dostawczych Opli to małe Combo Cargo (dostawcze), Combo Life (rodzinne), średnie Vivaro (fot.) oraz duże Movano. Co ciekawe, wszystkie modele dostawcze w końcu 2021 r. mają już być dostępne zarówno z napędem elektrycznym, jak i spalinowym.

 

Serwis BSP - po lewej regenerujemy czynnik klimatyzacji w Astrze IV (mamy urządzenia zarówno do nowszego czynnika R1234yf, jak i do klasycznego R134a). Po prawej ustawiamy geometrię podwozia w Oplu Corsa E.

Umów się na serwis

 

Opel auta używane salonowe

Sprawdzone samochody używane z BSP. Przewaga aut Opel, trafiają się też Chevrolety (dopóki w Europie sprzedawano Cheviego, byliśmy dealerem), oraz inne cenione w Polsce marki, jak Volvo. Większość pojazdów używanych pochodzi z odkupu - klienci zamienili je na nowe Ople ;)

Auta używane

 

Gdzie serwisować Opla - w ASO w Łodzi, czy lokalnie w Skierniewicach?

Ze Skierniewic do BSP w Łodzi jest 67 kilometrów (przez Jeżów i Brzeziny). Czy warto jechać do nas na serwis?

 • W ostatnich kilku latach notujemy przyspieszony rozwój napędów samochodowych oraz podzespołów nimi sterujących. Nasi technicy szkolą się on-line i w ośrodku Opla w W-wie z nowych rozwiązań, w tym z diagnostyki.
 • Ceny serwisu - polskie ASO Opla słyną z przystępnego cenowo serwisu. Mamy nawet promocję "Tani Serwis Opla" dla samochodów w wieku 4+ lat.
 • Przeciętny użytkownik Opla odwiedza dziś serwis raz do roku (mowa o pojazdach stosunkowo nowych).
 • Na miejscu mamy SKP, Stację Kontroli Pojazdów. Ceny są tu urzędowe - takie same w całej Polsce.
 • Godziny pracy serwisu BSP są dłuższe niż w warsztatach konkurencyjnych, sprawdź. Pracę zaczynamy wczesnym rankiem, kończymy wieczorem.

 

Co możesz załatwić w BSP nie wyjeżdżając ze Skierniewic?

Herb Skierniewic

Telefonicznie, mailowo, przez Live Chat możesz:

 • zarezerwować samochód nowy lub używany, uzgodnić warunki zakupu, negocjować cenę
 • umówić wizytę w serwisie
 • ustalić cenę części i akcesoriów
 • otrzymać ofertę kredytu, leasingu
 • wykupić lub odnowić polisę ubezpieczeniową
 • zgłosić szkodę komunikacyjną

Zapraszamy znad Łupii i Zalewu Zadębie!

Do góry