loading

Chcesz dołączyć do zespołu BSP Autoryzowanego Dealera Opla w Łodzi?

Oferujemy pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej, przyjazną atmosferę pracy, możliwości rozwoju zawodowego, systematyczne szkolenia. Wyślij do nas swoje CV – Czekamy na Ciebie.

Poszukujemy Kandydatów na Stanowiska:

Pomocnik Lakiernika

Opis Stanowiska:

  • Polerowanie samochodów
  • Przygotowanie aut do lakierowania

Wymagania:

  • Wykształcenie min. zawodowe
  • Znajomość technologii napraw powłok lakierowanych
  • Znajomość produktów do napraw karoserii
  • Umiejętność kontroli powierzchni przygotowanych do lakierowania
  • Odpowiedzialność, zaangażowanie, dokładność, samodzielność oraz umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (uzależnione od zaangażowania i osiąganych wyników)
  • Dostęp do nowoczesnych technologii i szkoleń

Aplikacje prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@opel-bsp.com.pl
Zapraszamy. Dołącz do naszego teamu BSP!

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o wpisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Firma Handlowa BSP Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.

Jeżeli kandydat chce uczestniczyć również w przyszłych rekrutacjach, prośba o dołączenie dodatkowej zgody:

Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Firma Handlowa BSP Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Klauzula informacyjna

  1. administratorem danych osobowych jest Firma Handlowa BSP Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi , ul. Pabianicka 94/96, 93-548 Łódź ;
  2. w sprawach związanych z ochroną danych osobowych można kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres iod@opel-bsp.com.pl lub pisemnie na adres siedziby administratora;
  3. dane osobowe przetwarzane będą w celu uczestnictwa w rekrutacji na podstawie przesłanego CV i wyrażonej zgody na przetwarzanie danych osobowych, tj. na podstawie art. 6 ust 1 pkt a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanego dalej „RODO”;
  4. dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacji lub w przypadku wyrażenia stosownej zgody do czasu udziału w przyszłych rekrutacjach bądź cofnięcia w tym zakresie zgody na przetwarzanie danych;
  5. posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem - jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody;
  6. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych, gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy RODO;
  7. podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji

Kontakt

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.
Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez podmioty oraz na zasadach wskazanych w Oświadczeniu o ochronie prywatności.

Informacje na temat przysługujących Państwu uprawnień oraz nasze dane kontaktowe znajdują się tutaj.
Do góry