loading

Jazda po każdym terenie i w każdych warunkach staje się łatwa dzięki nowemu napędowi 4x4 współpracującemu z ABS i ESP.

Napęd 4×4 firmy Dangel jest oferowany w modelach samochodów dostawczych Opla. Dangel jest liderem w dziedzinie systemów napędu na cztery koła – reguluje w sposób ciągły przenoszenie momentu obrotowego na wszystkie koła. W przypadku utraty przyczepności kół przednich, część momentu obrotowego zostaje przekazana, za pośrednictwem sprzęgła wiskotycznego, do kół tylnych, przystosowując się w ten sposób do większości sytuacji drogowych. Skuteczny na drogach wyboistych, bezpieczny w warunkach zimowych, napęd 4×4 pozwala pojazdowi nie zatrzymywać się przed żadną przeszkodą. Napęd na cztery koła Dangel korzysta ze sprawdzonych elementów mechanicznych, docenianych ze względu na ich skuteczność, bez zastosowania elektroniki. Dzięki temu napęd 4×4 oferuje wspaniałe osiągi na każdego rodzaju nawierzchni, gwarantując bezpieczeństwo i stabilność jazdy w sytuacjach ekstremalnych.

Napęd 4x4 Dangel dostępny jest do Opli Combo Cargo, Vivaro i Zafira Life - patrz foto poniżej.

Po szczegóły oferty zapraszamy do kontaktu z naszym dedykowanym Specjalistą ds. Sprzedaży Samochodów Dostawczych, tel. 601 320 350.

Zapytaj o ofertę

 

Combo Cargo

z silnikiem Diesla 1.5 131KM z manualną skrzynią biegów

Opel Combo Cargo 4x4, koło tylne w powietrzu

Opel Combo 4WD w wodzie, głęboka kałuża

 

 

Vivaro

Wersja ciężarowa, furgon, furgon z kabiną załogową i furgon flex z kabiną załogową - z silnikami 2.0 122KM i 150KM z manualną skrzynią biegów.

Mokra nawierzchnia, Opel Vivaro 4x4

Napis 4x4 Dangel tylna klapa, lakier grafitowy metalik

 

 

Zafira Life

z silnikiem 2.0 150KM z manualną skrzynią biegów

Opel Zafira Life 4x4, błoto, leśna droga

Nowa Zafira z napędem na wszystkie koła, brak kontaktu z nawierzchnią

 

Po szczegóły oferty zapraszamy do kontaktu z naszym dedykowanym Specjalistą ds. Sprzedaży Samochodów Dostawczych, tel. 601 320 350.

Zapytaj o ofertę

Do góry