loading

BSP jest najstarszym autoryzowanym dealerem OPEL w Łodzi. Mamy długą tradycję w branży motoryzacyjnej. Niedawno otworzyliśmy filię w Piotrkowie Trybunalskim. Dlaczego warto wybrać salon i serwis Opla z doświadczeniem?

W trzeciej dekadzie XXI wieku rozwijamy się. Ponad 100 samochodów od ręki na placu, również auta elektryczne i PHEV, szybkie terminy w obydwu ASO - w Łodzi i w Piotrkowie.

BSP Autoryzowany salon i serwis OPEL

ul. Pabianicka 94/96
93-548 Łódź
tel. (42) 684 40 01

Al. Gen. Wł. Sikorskiego 50
93-548 Piotrków Tryb.
tel. (44) 307 00 60

 

 

Jakie realne korzyści przynosi klientowi doświadczony dealer?

Wybrać dealera z doświadczeniem, czy nowo otwartą stację? Stoimy na stanowisku, że klientowi naprawdę opłaca się wybrać stację dealerską z historią działania na łódzkim rynku. Oto dlaczego.

 

Wybór samochodów - 100+ aut na placu

Argument numer 1 - logistyka. Mogłaś/-eś być w salonie, czy komisie, gdzie zwyczajnie nie było wyboru. Niby kilkadziesiąt samochodów stało, ale akurat nie z takim wyposażeniem, silnikiem, czy lakierem, jakiego szukałeś/-aś. Logistyka woła o doświadczoną kadrę. Salon z 30-letnią tradycją, jak BSP, zamawia w fabryce takie samochody, jakich szukają łódzcy klienci. Podobnie z samochodami używanymi - wyszukujemy i odkupujemy od klientów samochody takich marek, modeli i wersji wyposażeniowych, jakich poszukują klienci z Łodzi.

Samochody nowe od ręki Opel Łódź

Plac z samochodami nowymi od ręki przed najstarszym salonem Opel w Łodzi.

 

Stagnacja vs Rozwój

Są firmy z tradycjami, ale małe, gdzie właściciel spoczywa na laurach. BSP jest inne. Jako jeden z pierwszych salonów samochodowych w Łodzi sprowadziliśmy dostawczy samochód elektryczny - Opel Vivaro-e. Możesz odbyć jazdę próbną elektrykiem dmc 3.5t i zamówić go do swojej firmy, choćby dziś. Osobowe auta elektryczne - Corsa-e, Grandland X PHEV - mieliśmy rok wcześniej.

Niedawno otworzyliśmy filię w Piotrkowie Trybunalskim. Klienci z Piotrkowa korzystają ze stanów magazynowych samochodów i części dużej stacji w Łodzi.

Pomimo pandemii, w 2020 r. obsłużyliśmy 5000 samochodów - w większości użytkowanych przez osoby i firmy z Łodzi.

Opel Vivaro-e elektryczny

Jeden z pierwszych dostawczych samochodów elektrycznych w łódzkich salonach.

 

Wszystko w jednym miejscu

Dealer Opla dealerowi Opla nie równy. Nie każda stacja świadczy usługi blacharsko-lakiernicze, SKP, sprzedaje samochody dostawcze i zabudowy. W BSP mamy te wszystkie działy, wymieńmy je po kolei:

  • Autoryzacja OPEL i Chevrolet (ta druga marka w zakresie serwisu)
  • Samochody nowe - 100+ samochodów na placu
  • Osobowe i dostawcze, w tym zabudowy specjalne
  • Samochody używane
  • Serwis mechaniczny i elektroniczny
  • Serwis blacharsko-lakierniczy i nasze Centra Likwidacji Szkód (również w Piotrkowie)
  • Stacja Kontroli Pojazdów (w Łodzi)
  • Ubezpieczenia
  • Finansowanie - kredyt, leasing, wynajem długoterminowy

Zarówno stacja w Łodzi jak i w Piotrkowie ma w/w działy. Wyjątkiem jest SKP - tylko w Łodzi.

Pojazdy nowe od ręki Pojazdy używane

 

Dealer OPEL, czy wielomarkowy?

Dla nas główną i jedyną marką jest OPEL, na niej się koncentrujemy, mamy ją rozpoznaną w zakresie samochodów nowych, serwisu i części. Dodatkowo mamy autoryzację Chevroleta (tylko ASO), ale to marka stowarzyszona z Oplem. Kogo wolałbyś/-abyś widzieć przy swoim samochodzie - mechanika Opel, czy wielomarkowego? Podobnie jest w salonie - dobór pakietów wyposażenia to sztuka, wyzyskanie dla klienta promocji i rabatów producenta - również. Nie mówiąc o dziale części i akcesoriów.

Wybór samochodów demonstracyjnych. W przypadku popularniejszych modeli, jak Opel Astra, czy Grandland X, mamy więcej niż jedną wersję do jazd testowych. Samych elektrycznych Opli mamy w chwili gdy powstaje tekst trzy egemplarze - do jazd próbnych.

Samochody demonstracyjne Opel Grandland Hybrid, Corsa-e zielone tablice

Trzy elektryki do jazd testowych: bateryjna Corsa-e i dwa Grandlandy PHEV (ładowane z gniazdka hybrydy). Jeden z napędem 4x4, drugi - na przednią oś.

 

Doświadczona kadra

Niektórzy pracownicy są z nami od kilkunastu lat. Oczywiście, Opel zapewnia szkolenia. Nic jednak nie zastąpi praktyki, choćby znajomości poszczególnych odpowiedzialnych osób u importera. Twoje sprawy toczą się wtedy szybciej. Nie inaczej jest ze znajomością systemów informatycznych, Opel ma ich kilka, czy z kontaktami np. u firm zabudowujących samochody dostawcze.

Mechanicy, elekromechanicy, blacharze, lakiernicy - w przypadku tych stanowisk wieloletnia praktyka jest wręcz nieodzowna. Oczywiście mechanik z 10-letnim stażem w Oplu szkoli się na bieżąco, np. z nowych napędów spalinowych i elektrycznych.

Nasza firma działa w zakresie marki Opel jak dobrze naoliwiona maszyna. Mamy 15 lat doświadczenia w sieci Opla, a 30 lat w branży motoryzacyjnej.

Serwis Opel Insignia łódzkie

Programujemy Insignię klienta w naszej hali serwisowej w Łodzi. Mamy urządzenia MDI/Tech2.

Umów wizytę

 

Obsługa przedsiębiorców

Sektor b2b rośnie. Nie wszyscy dealerzy to dostrzegli. Przedsiębiorca pyta o ratę, leasing, korzyści podatkowe, samochody osobowe, dostawcze i modele z pogranicza, jak Opel Combo, o zabudowy specjalistyczne. Zatrudniamy dedykowanego konsultanta ds. sprzedaży firmowej. Zapraszamy, jeśli masz jednoosobową działalność gospodarczą, małą lub średnią firmę, flotę.

Zabudowy dostawczych Opli: izoterma, regały Opel Vivaro C

Zabudowa izotermiczna i regały serwisowe na Oplu Vivaro Furgon.

 

Oferty tygodnia Promocje

 

Strategiczna lokalizacja w Łodzi

Dojedziesz do nas łatwo z dowolnego zakątka Łodzi. BSP leży u zbiegu dwóch arterii spinających Łódź od południa - ciągu ulic Pabianickiej, Paderewskiego i alej Marszałka Edwarda Śmigłego-Rydza oraz Alei Jana Pawła II. Równie łatwy dojazd do nas jest z Pabianic, Tuszyna i Rzgowa - nie trzeba wjeżdżać do centrum Łodzi.

 

Opel Łódź Pabianicka lokalizacja budynek

Do góry